Zamknij

Plenerowy koncert nad Obrą

03:19, 28.07.2019 Milena Waldowska Aktualizacja: 13:15, 30.07.2019
Skomentuj
Z dużym zainteresowaniem spotkał się sobotni koncert zorganizowany przez Kościański Ośrodek Kultury na Wałach Żegockiego. Z pewnością przyczyniła się do tego ładna pogoda, ale także miejsce okazało się trafione.

Słuchacze wysłuchali koncertu siedząc na rozstawionych leżakach, a także na siedziskach, które pojawiły się w tym miejscu po renowacji bulwaru. Niektórzy mieszkańcy zaopatrzyli się także we własne koce, które rozłożyli na trawie, a jeszcze inni słuchali na stojąco. Jak zapewnił dyrektor KOK-u, Janusz Dodot inicjatywa będzie kontynuowana, a w razie niepogody koncerty będą przenoszone do budynku Ośrodka Kultury.

W sobotni wieczór kościaniacy mieli okazję posłuchać nastrojowych piosenek w wykonaniu polsko-irlandzkiego małżeństwa Darii (śpiew) i Matthew Shields (gitara, śpiew), w towarzystwie Marcina Ruszkiewicza grającego tym razem na cajonie.

Następnie wystąpił charyzmatyczny Chhuck Frazier w dynamicznym repertuarze będącym połączeniem bluesa, jazzu, soul i rocka, a towarzyszyli mu Marcin Ruszkiewicz na basie i Jarosław Maćkowiak na perkusji.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%