Zamknij

Runaway Drogbruk Junior już w sobotę

12:54, 26.05.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 17:50, 28.05.2023
Skomentuj

W sobotę, 27 maja na plaży głównej w Nowym Dębcu odbędzie się bieg z przeszkodami dla dzieci w wieku 2-13 lat. To świetna zabawa dla całych rodzin i dla dzieciaków, szczególnie pod kątem zbliżającego się Dnia Dziecka.

Zapisy na to wydarzenie już zostały zakończone. Łącznie na listach startowych jest około 460 dzieci. Tymczasem pogoda na weekend zapowiada się słoneczna, więc można wybrać się na letnisko i pokibicować. Tym bardziej, że te zawody to świetne widowisko.

Przeszkody są urozmaicone i rozmieszczone na całej szerokości plaży i dochodzą aż do zjeżdżalni. Po zakończonym biegu każde dziecko otrzyma medal. Tutaj nie ma oficjalnej klasyfikacji i przyznawania miejsc.

Znany jest już też szczegółowy harmonogram startów. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 11.30. Pierwszy bieg dla najmłodszych dzieci w wieku 2-4 lata rozpocznie się o godz. 13.30. Tutaj pobiegną chłopcy i dziewczynki wspólnie. Kolejne biegi będą już natomiast z podziałem z odstępem czasowym półgodzinnym do 40 minut. Ostatni bieg rozpocznie się o 16.20. Szczegółowy harmonogram znajduje się na plakacie.

O godz. 16.00 rozpocznie się ponadto koncert zespołu Blues Happens. Chwilę po godz. 17.00 zaplanowano zakończenie wydarzenia.

 

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%