Zamknij

Helios Czempiń zaprasza na bieg i marsz do Jarogniewic

00:06, 23.03.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 02:27, 28.03.2023
Skomentuj

Pierwsza edycja Biegu oraz Rajdu Nordic Walking Pamięci Janusza Dutkiewicza odbędzie się 2 kwietnia. Dystans wyniesie 5 km.

Janusz Dutkiewicz był wielkim pasjonatem sportu, nauczycielem, oddanym trenerem młodszych i starszych zawodników lekkiej atletyki, radnym Rady Miejskiej w Czempiniu w latach 1994-1998. Przez lata wychował sporą rzeszę sportowców i miał niebagatelne znaczenie w osiąganych przez nich sukcesach.

Wydarzenie, które odbędzie się w Jarogniewicach ma na celu uczczenie pamięci trenera. Bieg będzie rozgrywany w formule 5 km po drogach leśnych i szutrowych. Nie zabraknie także asfaltowego podbiegu. Fani spacerów z kijkami również znajdą coś dla siebie. Trasa przebiegać będzie podobnie przez drogi leśne i szutrowe z jednym asfaltowym podbiegiem. Rajd rozpocznie się tuż po starcie biegaczy.

W klasyfikacji końcowej planuje się wydzielenie kategorii wiekowych. Na wszystkich uczestników czekać będzie posiłek regeneracyjny, przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Jarogniewic. Będą także inne niespodzianki jak rozgrzewka z profesjonalną trenerką czy też bezpłatne indywidualne analizy składu ciała.

Miejscem startu będzie teren przy sali wiejskiej mieszczącej się przy ul. Poznańskiej 20A. Początek biegu o godz. 12.00.

W tej chwili trwają zapisy na bieg. Wpisowe dla uczestników wynosi 20 zł. Link do zapisów można znaleźć na profilu sekcji lekkoatletycznej klubu Helios Czempiń: www.fb.com/HeliosCzempinTeam.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%