Zamknij

Transformers Kościan zachęca do wsparcia WOŚP

11:30, 04.01.2023 Redakcja Aktualizacja: 17:19, 06.01.2023
Skomentuj
Studio Treningu Personalnego Transformers zaprasza w styczniu na cztery wydarzenia, które zachęcają do różnej aktywności fizycznej, a jednocześnie mają na celu wparcie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Te wydarzenia to morsowanie w Nowym Dębcu, zawody w siłowaniu się na rękę, maraton fitness oraz turniej piłki halowej. A zatem dla każdego coś innego i ulubionego.

Pomysł na wsparcie WOŚP przez studio Transformers zrodził się już w zeszłym roku, krótko po jego otwarciu. - Wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu udało nam się zebrać dużą kwotę w wysokości 3700 zł. W związku z tym postanowiliśmy w tym roku również zorganizować wydarzenia, dzięki którym nasi klienci, ale i nie tylko oni, będą mogli aktywnie spędzić czas, a przy okazji pomóc w zbiórce - mówi Artur Kasprzak, menager klubu.

Już 6 stycznia odbędzie się morsowanie na plaży w Nowym Dębcu. W programie profesjonalna rozgrzewka przed wejściem do wody, zumba na plaży w latynoskich rytmach oraz wspólne ognisko. Początek o godz. 12.00. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 692 663 942 lub bezpośrednio w Studio Transformers Kościan.

Dzień później, czyli 7 stycznia odbędą się zawody w siłowaniu na rękę. Zawody mają charakter otwarty i amatorski, a udział w nich może wziąć każdy, nawet osoby, które nigdy nie brały udziału w profesjonalnych zawodach. Przewidziana jest rywalizacja open dla kobiet i mężczyzn, oddzielnie na prawą i na lewą rękę. Wpisowe wynosi 20 zł, które zostanie wrzucone do puszki WOŚP. Zapisy pod numerem telefonu: 692 663 942 lub bezpośrednio w Studio Transformers Kościan.

Kolejne wydarzenie zaplanowane jest na 14 stycznia, a będzie to maraton fitness. Pod okiem dwóch trenerek planowane są: trening obwodowy, tabata, brzuch i rozciąganie. Wpisowe wynosi 20 zł na rzecz WOŚP. Zapisy pod numerem telefonu: 692 663 942 lub bezpośrednio w Studio Transformers Kościan.

Na zakończenie druga edycja turnieju halowego Transformers Cup, który odbędzie się 21 stycznia w Starych Oborzyskach. Udział w wydarzeniu już zapowiedziało 10 drużyn, z których każda wpłaci po 200 zł wpisowego na rzecz WOŚP. Tutaj zapisy już zostały zakończone.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%