Zamknij

1000 km dla Zuzi w Art Fitness [ZDJĘCIA]

09:31, 22.03.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 23:09, 25.03.2022
Skomentuj
W klubie Art Fitness w Kościanie trwa akcja pomocy dla małej Zuzi chorującej na SMA. Jeśli osoby, które podjęły wyzwanie przebiegną na bieżni łącznie 1000 km, klub wpłaci na konto dziewczynki 1000 zł.

O 2-letniej Zuzi Suleckiej z powiatu gostyńskiego potrzebującej najdroższego leku świata pisaliśmy w artykule: Zuzia potrzebuje pomocy Kościana.

W kościańskim klubie Art Fitness w Kościanie postanowiono zorganizować większą akcję dla dziewczynki, by zmotywować jak największą liczbę osób do działania. - Chcemy uzbierać 1000 km na bieżni. Jeśli uzyskamy ten wynik, wpłacimy 1000 zł na konto Zuzi - wyjaśnia pani Ewa pracująca w Art Fitness.

Akcja rozpoczęła się 18 marca. Pierwotnie była zaplanowana do 24 marca, ale została przedłużona do końca miesiąca, by wszyscy zainteresowani mogli wziąć w niej udział. W tym czasie chętni pokonują wybraną liczbę kilometrów na bieżni, które są zliczane. Łącznie przez tydzień musi uzbierać się 1000 km. Ale również osoby, które nie zdecydują się na wykręcanie kilometrów na bieżni, mogą wesprzeć Zuzię. Każdy, kto wpłaci minimum 20 zł do puszki mieszczącej się w klubie, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród oferowanych przez partnerów akcji, czyli wybrane kościańskie firmy. - Zaangażowanie firm jest bardzo duże, co nas bardzo cieszy. Dzięki temu klienci są także hojni, wrzucając datki do puszki - przyznaje pani Zuza z kościańskiego klubu.

To nie pierwsza tego typu akcja pomocowa zorganizowana przez Art Fitness. Zbierano już dla Adasia, następnie dla Marysi i dla Oskara. Recepcjonistki z klubu przekonują, że akcja dla Zuzi musi zakończyć się powodzeniem, nie ma innej możliwości.

Oficjalna zbiórka dla Zuzi prowadzona jest na www.siepomaga.pl/zuzia.

Fot. Milena Waldowska

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%