Zamknij

Wystartowała halówka

11:08, 23.10.2020 Redakcja Aktualizacja: 11:08, 23.10.2020
Skomentuj
W sobotę, 17 października wystartowała w Kościanie Miejska Liga Piłki Halowej. Miejmy nadzieję, że uda się ją przeprowadzić w tym niełatwym sezonie bez zakłóceń.

Mimo obowiązujących obostrzeń sanitarnych związanych z trwającą epidemią, udało się sprostać zaleceniom odizolowania poszczególnych grup meczowych od siebie oraz wyłączeniu możliwości bezpośredniego kibicowania. Obserwatorzy mogli jednak śledzić zmagania drużyn w internecie dzięki zapewnieniu transmisji live.

Do rozgrywek przystąpiło 11 zespołów, na których złożyło się ponad 140 zawodników, co jest znacznym wzrostem względem poprzedniego roku. Podczas pierwszej kolejki broniące mistrzostwa MLPH Arkido rozprawiło się z nową drużyną FC Studio wynikiem 3:1. Kolejnym beniaminkiem jest zespół Kleopatra, który pokonał drużynę Wal-Truck Sezonowcy w stosunku również 3:1. Mecz FC Fusion z MRIP Kościan Futsal Team zakończył się jednobramkowym remisem. Drużyna FC Koguty po licznych wzmocnieniach względem poprzedniego roku uporała się z debiutantem Junior Team aż 5 do 0. Po roku przerwy do rozgrywek wróciła ekipa FC Cieniasy, pokonując na inaugurację Bieniek & Kowalki 3:0.

Sezon zapowiada się na bardzo wyrównany. Dalszy przebieg ligi będzie uwarunkowany sytuacją panującą w powiecie, po konsultacji z władzami. Zapis meczów dostępny jest na fanpage`u: www.facebook.com/mlphkoscian.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%