Zamknij

Wakacje z Akademią Piłkarską Reissa

02:48, 20.07.2019 Redakcja Aktualizacja: 02:48, 20.07.2019
Skomentuj
Blisko 20 dzieci wzięło udział w pierwszym turnusie półkolonii przygotowanych przez Akademię Piłkarską Reissa Kościan. Oprócz zajęć sportowych w programie znalazło się wiele atrakcji.

- Te atrakcje to wyjazd na seans filmowy do Poznania, warsztaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kościanie, wycieczka do Afrykarium wrocławskiego ZOO, wizyta integracyjna w sali zabaw Nufrik, a także konkursy i mecze towarzyskie - wylicza trener Tomasz Woźniak z kościańskiej Akademii.

Czołowe grupy APR Kościan już rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu, w którym będą występować w Wielkopolskiej Grupie Mistrzowskiej Młodzików PZPN i Grupie Mistrzowskiej Trampkarzy OZPN. Ponadto młodzi piłkarze Akademii Reissa będą bronić mistrzowskiego tytułu w Lidze RAFiK pod patronatem PZPN i występować w Wielkopolsko-Lubuskiej Lidze Piłkarskiej.

Dodajmy, że cały czas trwa nabór do drużyn APR Kościan we wszystkich kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat). Sczegóły: tel. 606976471 lub e-mail [email protected].

Występy zespołów Akademii Piłkarskiej Reissa Kościan w rozgrywkach młodzieżowych są możliwe dzięki wsparciu Urzędu Miasta Kościan i MOSiR Kościan.

Fot. APR Kościan

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%