Joanna Dudkowska Band i Chuc Frazier w KOK [ZDJĘCIA]

Pełen ekspresji koncert zagrali w Kościańskim Ośrodku Kultury Joanna Dudkowska i Chuc Frazier wraz z muzykami. Publiczność od razu dała się ponieść pozytywnej energii bijącej ze sceny.

Koncert pochodzącej z Kościana basistki Joanny Dudkowskiej i Amerykanina z Teksasu Chuca Fraziera odbył się w ramach jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia Oświatowego im. Dezyderego Chłapowskiego. Wydarzenie dla publiczności było bezpłatne, choć można było w czasie jego trwania zasilić fundusz stypendialny Stowarzyszenia.

Zgromadzona publiczność podczas półtoragodzinnego koncertu miała okazję usłyszeć znane, światowe przeboje muzyki popularnej w najlepszym wydaniu i z własną aranżacją zespołu. Były m.in. hity Prince’a, Michaela Jacksona, Erica Claptona czy Nirvany. Wszyscy muzycy na scenie wykazali się wirtuozerią na granych przez siebie instrumentach. Te umiejętności w połączeniu ze sceniczną osobowością i energią Fraziera i Dudkowskiej dały efektowne show.

Dodatkowo muzycy wciągnęli publiczność do wspólnego śpiewu, co spotęgowało udaną zabawę. Kto przyszedł, na pewno nie pożałował otrzymując potężną dawkę muzycznych doznań i pozytywnej energii. Po koncercie można było natomiast kupić płytę i porozmawiać z artystami.

Fot. Milena Waldowska