Creaton poszukuje operatorów produkcji i elektromechaników

Fabryka dachówek ceramicznych w Widziszewie koło Kościana zatrudni elektromechaników, a także operatorów produkcji. Oferowany jest pełen pakiet pracowniczo-socjalny.

Creaton Operator produkcji

Fabryka w Widziszewie to najnowocześniejszy i w pełni zautomatyzowany zakład produkcyjny. Elektromechanicy są odpowiedzialni za utrzymywanie w sprawności maszyn i urządzeń, instalacji elektrycznych oraz AKPiA, a także prowadzenie monitoringu, konserwację, regulację oraz planowane przeglądy techniczne maszyn i urządzeń w zakresie elektryki, automatyki, elektroniki i mechaniki.

Kandydaci na to stanowisko powinni wykazać się doświadczeniem z zakresu konserwacji i naprawy maszyn, urządzeń przemysłowych i instalacji elektrycznych świadectwa kwalifikacyjnego SEP do 20kV (minimum 1kV) w zakresie eksploatacji i dozoru, a także znać układy sterowania z wykorzystaniem sterowników PLC (obsługa sterowników Siemens S7-300/400).

Z kolei operatorom produkcji nie są stawiane specjalne wymagania, ale muszą się liczyć z pracą w systemie czterobrygadowym.
Zatrudniony pracownik (elektromechanik, jak i operator) może liczyć na umowę o pracę w systemie zmianowym, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkową premią, a także bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bogaty pakiet socjalny. Firma organizuje również szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Zainteresowani proszeni są o kontakt pod nr tel. 602 696 658 lub e-mail: kariera@creaton.pl.