Zebrano ponad 4 tys. zł dla Gaju

Podczas kilkugodzinnego koncertu hip-hopowego, który odbył się w piątek w klubie Infinity w Kościanie zebrano dokładnie 4049,6 zł.

To kwota, która pochodzi z biletów wstępu, które wynosiły 10 zł od osoby, a także z przeprowadzanych licytacji w przerwach pomiędzy poszczególnymi występami oraz z datków wrzucanych do puszek organizatorów akcji oraz sponsorów i partnerów. Ponadto podczas koncertu zbiórkę do własnych puszek przeprowadzała Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju. Te puszki nie zostały jednak jeszcze odplombowane.

Nie zmienia to faktu, że podliczona dotychczas kwota i tak jest duża. – Jako organizatorzy jesteśmy bardzo zadowoleni, że wydarzenie, jak i cała akcja zostały tak ciepło przyjęte. Również wolontariusze ze schroniska są usatysfakcjonowani zebraną kwotąmówi Patryk „Rataj” Ratajski, jeden z głównych organizatorów.

Podczas piątkowego koncertu wystąpili:  Dzierbiks, Wojcias, Bumi, VAN DAL, Jointu, Trotyl, Bartez, Żaba, Muszyński, Sołtys, ChudyLzC, Kmieciu, Szymkus, Rataj, Boniu, Kowall, Opał, Dj RAP ONE.