Zdrowa żywność z kościańską firmą rodzinną Naturini

Naturini.pl to młoda, lokalna firma, której założycielką jest Izabela Losiak-Skorupska. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma przygotowuje paczki ze zdrową żywnością po wcześniejszym zamówieniu telefonicznym lub online. Klienci mogą również odbierać zamówienia bezpośrednio w olejarni przy ul. Prostej 24 A w Kościanie.

Zdrowa żywność z Naturini
Naturini to firma rodzinna, która powstała w wyniku troski o zdrowie najbliższych, szczególnie dwóch uroczych córeczek właścicielki.

– Co było inspiracją dla powstania Pani firmy?
– Firma Naturini jest efektem macierzyństwa. Zostając szczęśliwą mamą dwóch córeczek, zaczęłam mocno zwracać uwagę na to, co jedzą moje dzieci i jakie produkty nas otaczają. Dobro dzieci jest dla mnie najważniejsze i motywuje mnie do pracy. Lekarze alarmują, że suplementy diety nie są dobrym rozwiązaniem do uzupełnienia niezbędnych kwasów, minerałów i witamin dla organizmu człowieka. Zaczęłam szukać sposobów na poprawę zdrowia pośród starych i sprawdzonych recept, które stosowały moje babcie. Idealne rozwiązanie znalazłam w naturalnych produktach. Dbam o to, aby były one nieodłącznym i regularnie spożywanym składnikiem diety moich najbliższych. Poza tym chciałam stworzyć markę, która będzie kojarzona ze zdrowiem i świadomą konsumpcją. Zależy mi na tym, aby klienci mojej firmy i ich rodziny byli zdrowi oraz pełni energii.

– Jakie produkty są dostępne w Pani sklepie?
– W moim sklepie znajduje się bardzo bogaty asortyment naturalnych produktów, takich jak zimnotłoczone oleje, masła orzechowe, aromatyczne przyprawy, bakalie, mąki bezglutenowe, nasiona, chałwy i miody.

– A które z nich cieszą się największą popularnością wśród klientów?
– Klienci często zakupują u nas olej z lnu złotego ze starannie wyselekcjonowanych nasion. Dzięki optymalnemu stosunkowi kwasów omega-6 do omega-3, olej lniany zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory. Jest on bogatym źródłem witamin, w szczególności witaminy E, czyli naturalnego przeciwutleniacza. Olej lniany z lnu złotego można stosować jako dodatek do sałatek, pieczywa, twarogu, gotowanych warzyw lub na przykład śledzia z cebulką i czosnkiem. Dużą popularnością cieszy się także olej z czarnuszki. To naturalny lek na wszelkie dolegliwości! Jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych: omega-3 (kwas linolenowy) i omega-6 (kwas linolowy), fitosteroli, witamin oraz związku o nazwie tymochinon, który wykazuje działanie antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybicze, ponieważ skutecznie wspiera system immunologiczny. Dla złagodzenia smaku olej z czarnuszki można podać z miodem lub sokiem. Ponadto przygotowujemy zestawy prezentowe z wybranych przez klientów produktów. To świetne rozwiązanie na doskonały prezent na każdą okazję i dla każdego.

– Jak wygląda proces zakupowy?
– Klienci składają zamówienia telefonicznie dzwoniąc bezpośrednio do mnie pod numer 504 099 989 lub składając zamówienia online poprzez sklep internetowy www.naturini.pl. Na stronie oprócz asortymentu znajduje się także pełen opis produktów dotyczący ich właściwości zdrowotnych oraz sposób zastosowania w kuchni. Po skompletowaniu zamówienia, telefonicznie informujemy klienta, o której godzinie będziemy na niego czekać z przygotowaną dla niego paczką pełną pysznych i zdrowych produktów. Ponadto na terenie Kościana wszystkie zamówienia powyżej 50 zł dostarczymy osobiście pod wskazany adres.

NATURINI
Kościan, ul. Prosta 24A
zamówienia telefoniczne: 504 099 989
zamówienia on-line: www.naturini.pl