Zbiórka dla pani Józefy z pożaru w Borowie [ZDJĘCIA]

Józefa Bernacka w pożarze swojego mieszkania, który wybuchł dzień przed wigilią straciła męża i swój cały dorobek życia. Potrzebna jest pomoc finansowa, ale także materialna, m.in. w postaci ubrań.

Zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl dla swojej babci założyła jej wnuczka, Marta. Zebrane środki mają być przeznaczone na remont mieszkania, które spłonęło (zobacz: W pożarze mieszkania zginął 84-letni mężczyzna [ZDJĘCIA]).

Zwracam się z prośbą do wszystkich o jakąkolwiek pomoc w odbudowaniu, wyremontowaniu babci mieszkania w którym żyła z dziadkiem przez 45 lat – pisze Marta Konieczna. Dwa tygodnie temu skończyłam remont łazienki dla dziadków. Łazienka z przystosowaniem dla starszych osób. Malowaliśmy mieszkanie, kupione były nowe drzwi. Wszystko w jednej chwili spłonęło.

Mieszkanie pani Józefy wymaga generalnego remontu, począwszy od instalacji elektrycznej, poprzez ściany, podłogi, okna, drzwi. Potrzebne będą również meble.

W tej chwili pani Józefa potrzebuje pilnie ubrań, które także spłonęły podczas pożaru. Potrzebne są rzeczy w rozmiarze L, a także buty w rozmiarze 38. Kto chciałby pomóc, może kontaktować się z Martą Konieczną pod nr tel. 789 044 205. Link do zbiórki: zrzutka.pl

Fot. zrzutka.pl