Zaproszenie na otwarcie wystawy fotografii przyrodniczej

W czwartek, 2 lutego w sali klubowej Kościańskiego Ośrodka Kultury nastąpi otwarcie wyjątkowej wystawy fotograficznej na którą składają się zdjęcia dzikich zwierząt. Można wziąć również udział w licytacji wybranych zdjęć.

Wystawa „Kolory Natury” to przeniesienie w świat dzikiej przyrody i spojrzenie na nią z perspektywy towarzyszących jej kolorów. Autorem niezwykłych fotografii jest Hubert Mielnik.

– Po trzech latach przesiadywania w krzakach, na polach, w lasach, bagnach, stawach i innych miejscach związanych z dziką przyrodą udało mi się zebrać materiał do mojej pierwszej wystawy fotografii przyrodniczej przyznaje Hubert Mielnik jednocześnie zapraszając na wystawę.

Wernisaż wystawy odbędzie się 2 lutego, o godz. 17.00 w KOK-u. Zdjęcia będzie można podziwiać od 3 do 20 lutego, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 w sali klubowej KOK.

Ponadto cztery zdjęcia wchodzące w skład wystawy autor przekazał na licytację tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja kończy się w sobotę, 28 stycznia o godz. 20.00.  Prowadzona jest ona na: FB/hubert.mielnik