Zakłady bukmacherskie na najbliższy mecz ligowy Obry Kościan

W sobotę Obra Kościan zagra na wyjeździe z Huraganem Pobiedziska. Dostępne są zakłady bukmacherskie na ten mecz u czołowych, legalnych bukmacherów. Jakie szanse ma Obra Kościan? Prezentujemy zapowiedź tego meczu wraz z kursami.

Obra Kościan chce podtrzymać serię

Sześć meczów bez porażki. Tak wygląda ostatnia seria Obry Kościan. Drużyna z Kościana ostatni raz przegrała u siebie w połowie kwietnia, gdy uległa 1:2 Polonii Kępno. Od tego czasu Obra Kościan wygrała 5:0 z Victorią Września, 2:0 z Górnikiem Konin, remisowała 1:1 z Nielbą Wągrowiec, 0:0 z Mieszkiem Gniezno, 1:1 z Iskrą Szydłowo i wreszcie – w minionej kolejce – wygrała 3:2 z Olimpią Koło.

Jednak najbliższy mecz nie będzie łatwą przeprawą. Huragan Pobiedziska także radzi sobie w lidze solidnie, co najlepiej oddaje pozycja w tabeli. Huragan jest na piątej lokacie, podczas gdy Obra Kościan zajmuje ósme miejsce. Jak ten mecz widzą bukmacherzy? Kursy na zakłady bukmacherskie prezentujemy poniżej na podstawie oferty bukmachera Fortuna:

Huragan Pobiedziska – 1.90, remis – 4.00, Obra Kościan – 2.60

W rundzie jesiennej tego sezonu Obra Kościan wygrała z Huraganem u siebie. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Bukmacherzy analizują statystyki

Kluczem do tego, jak wyglądają zakłady bukmacherskie, są statystyki. O dobrej serii Obry Kościan w lidze wspomnieliśmy już wyżej. Huragan Pobiedziska wygrał ostatnie dwa ligowe mecze z rzędu. Jak wyglądają obie drużyny na tle całego sezonu?

Obra Kościan wywalczyła do tej pory 47 punktów w 31 meczach. W sumie bilans meczowy to 13 wygranych, 8 remisów i 10 porażek zespołu trenera Krzysztofa Knychały. Jeśli chodzi o bilans bramkowy, to Obra zdobyła 52, a straciła 39 goli. Najskuteczniejszym piłkarzem zespołu w tym sezonie jest Kacper Borowiak, który strzelił 15 bramek.

Na wyjazdach Obra Kościan grywa ze zmiennym szczęściem. 5 wygranych, 5 remisów i 6 porażek to wynik przyzwoity, choć na pewno słabszy niż rezultaty uzyskiwane na własnym terenie.

Rywal natomiast ma w dorobku 56 punktów, ale rozegrał jeden mecz więcej. Huragan strzelił 56 goli, tracąc przy tym 40 bramek. Liderem ekipy z Pobiedzisk jest Paweł Piceluk, autor 22 goli, wicelider klasyfikacji strzelców IV ligi wielkopolskiej.

Huragan Pobiedziska u siebie gra bezkompromisowo. 9 wygranych, tylko 1 remis i 6 porażek. Taki jest domowy dorobek najbliższego rywala Obry Kościan.

Warto zauważyć, że obie ekipy dość spokojnie powinny dograć obecny sezon. Znajdują się w górnej połówce tabeli, ale do liderujących i walczących o awans drużyn strata jest już zbyt duża.

Bukmacher Fortuna oferuje w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem i przeznaczone są wyłącznie dla pełnoletnich osób.