Zaginął mieszkaniec gminy Śmigiel

Kościańska policja poszukuje zaginionego mężczyzny, który w sobotę rano, 28 sierpnia wyjechał rowerem od swojej rodziny i od tego momentu nie wrócił do domu.

AKTUALIZACJA: Zaginiony powrócił do domu. Poszukiwania zostały więc odwołane.

Ostatni raz mężczyznę widziano 28 sierpnia w Wojnowicach w gminie Osieczna. O godz. 10.00 wyszedł od swojej rodziny i chciał wracać do swojego domu, przemieszczając się rowerem w niebieskim kolorze. Do tej pory nie wrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną. 

W chwili zaginięcia ubrany był w ciemno-granatowe spodnie, koszulkę z krótkim rękawem, niebieską bluzę polarową z długim rękawem, zapinaną na zamek.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost 178 cm, bez zarostu, włosy siwe, krótko ostrzyżone, szczupła budowa ciała. Na nadgarstku lewej ręki, na zewnętrznej stronie posiada tatuaż z napisem „Love”.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego można przekazywać przez całą dobę do Komendy Powiatowej Policji w Kościanie pod nr tel.: 47 772 62 11 lub do najbliższej jednostki policji.