Wystartowała Kościańska Karta Mieszkańca

Ta karta w swym zamyśle ma oferować wiele zniżek i bonusów na towary i usługi w Kościanie, a kierowana jest wyłącznie do mieszkańców Kościana.

Program dopiero ruszył i na razie z zniżki obowiązują przy korzystaniu z rekreacyjnej oraz kulturalnej oferty miasta. Do programu zapisało się również dwóch parterów prywatnych. Wkrótce mają do nich dołączyć kolejni, do czego zachęca ich samorząd miejski.

– Chcemy dać mieszkańcom Kościana możliwość korzystania z tańszych biletów na basen, grotę solną, ściankę wspinaczkową, sauny i wydarzenia w Kościańskim Ośrodku Kultury. Ponadto Kościańska Karta Mieszkańca może spełniać funkcję karnetu na basen, po jej wcześniejszym doładowaniu w kasie krytej pływalni. Dodatkowo będziemy zachęcać przedsiębiorców do zainwestowania w długoterminowe relacje z lokalnymi klientami i zostania partnerem programu, dzięki czemu kościaniacy zyskają dodatkowe rabaty, a firmy darmową promocję oraz większą liczbę klientów – podkreśla burmistrz Piotr Ruszkiewicz.

Do otrzymania Karty uprawnione są osoby zameldowane na terenie Kościana lub płacące tutaj podatki, a także uczące się dzieci. Szczegóły dotyczące zasad wydania karty oraz wnioski dla klientów i partnerów, dostępne są na stronie karta.koscian.pl.