Wirtualne targi edukacyjne – zapowiedź

W dniach 7-8 maja odbędzie się kolejna edycja TARGÓW EDUKACYJNYCH zatytułowana "UWAGA EDUKACJA". Jej głównym organizatorem jest Departament Edukacji i Nauki przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

Kleinedukator

Ta edycja jest wyjątkowa, bo po raz pierwszy odbędzie się online. Program jest jednak bogaty. To m.in. takie wydarzenia jak webinar Marii „Mary” Jeleniewskiej – polskiej królowej tik toka, akcja charytatywna „Zbierzmy 1000 aktywności dla Mikołaja”, której ambasadorem jest Jerzy Górski (triathlonista, mistrz świata w podwójnym Ironmanie), czy wykład pt. „Edukacja w przestrzeni medialnej”, który wygłosi Ewa Ewart – polska dziennikarka, reżyserka i producentka.

Część wydarzeń w ramach targów organizuje również Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie, wszystkie one są darmowe. To m.in.indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, czy też Wycieczka zawodowa online. Predyspozycje – ich rola i znaczenie. Początek wydarzenia 7 maja, godz. 14.00. Na wydarzenie można zapisać się poprzez link: http://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=34.


Inne wydarzenie to webminar „Czy karierę można zaplanować?” Początek: 8 maja, godz. 13:20. Na wydarzenie można zapisać się klikając w link: http://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=45.

Szczegóły dotyczące Targów Edukacyjnych: uwagaedukacja.pl.