Weekendowa akcja Coccodrillo na rzecz Marysi z Brenna

Dziecięca marka modowa Coccodrillo organizuje w dniach 1-3 maja specjalną akcję zakupową na rzecz Marysi Drożdżyńskiej z Brenna, która zmaga się ze rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA typu 1).

O Marysi pisaliśmy już sporo, a na jej leczenie potrzeba aż 9 mln zł. Dlatego z myślą o małej wojowniczce sieć zapowiada drugą edycję akcji „Weekend Pełen Marzeń”, która potrwa przez cały długi weekend majowy. Od każdego zakupu dokonanego ze specjalnym kodem w e-sklepie Coccodrillo, marka przekaże 20 proc. na rzecz leczenia Marysi.

„Weekend Pełen Marzeń” dla Marysi

Pierwsza odsłona tej akcji została zrealizowana w ubiegłym roku i miała na celu wsparcie Fundacji Mam Marzenie. Na potrzeby tegorocznej odsłony „Weekendu” został wygenerowany kod rabatowy „DlaMarysi20”, uprawniający do 20-procentowej zniżki na zakupy w e-sklepie. Każde zamówienie ze wspomnianym kodem sprawi, że 20 proc. wartości zakupów zostanie przekazane na konto Marysi. „Weekend Pełen Marzeń” potrwa od 1 do 3 maja włącznie i będzie obowiązywał w sklepie internetowym Coccodrillo.

– Chcemy pomóc Marysi i jej rodzicom spełnić marzenia o pokryciu kosztów drogiego leku, który da jej szansę na pełne przygód, radosne dzieciństwo. Spełnianie dziecięcych marzeń i zapewnianie maluchom beztroski i radości leży w końcu w DNA naszej marki. To dzieci są naszymi bohaterami, nie możemy przechodzić obojętnie obok ich problemówmówi Paulina Żaczyk, p.o. Kierownika Marketingu Coccodrillo.

#CoccodrilloPomagamy

To nie pierwsza akcja Coccodrillo na rzecz chorej dziewczynki z Brenna. Marka przekazała na poczet aukcji charytatywnych bony do swojego e-sklepu. Zostały one zlicytowane w aukcjach realizowanych na Facebooku oraz podczas wydarzenia „Bal Gorących Serc”.

Firma wspiera także małych podopiecznych Fundacji Mam Marzenie w ramach akcji „Ubierz Marzenia”. To inicjatywa realizowana w ramach projektu „Ubrania do oddania”. Jakie są jej założenia? Możemy oddawać niepotrzebną, niezniszczoną odzież, obuwie i akcesoria dziecięce do salonów stacjonarnych Coccodrillo bądź za pośrednictwem bezpłatnej wysyłki kurierskiej. Każdy 1 kg  przekazanych ubrań to 1 zł dla Fundacji Mam Marzenie. Jak dotąd, podczas akcji zebrano ponad 1000 kg ubrań.