Walentynkowo z Voice Studio

W klimat walentynek wprowadziły we wtorkowy wieczór słuchaczy dziewczęta z Voice Studio działającego przy KOK. Ponieważ w koncercie wystąpiły same dziewczyny, zatytułowany był on przewrotnie "Gdzie ci mężczyźni?".

Koncert walentynkowy Voice Studio

Był to pierwszy w tym roku indywidualny koncert Voice Studio, ale w lutym usłyszymy jeszcze dwa. W koncercie walentynkowym zaprezentowane zostały polskie i anglojęzyczne piosenki poruszające temat miłości w szerokim wydaniu. Publiczność wysłuchała m.in. „Zakochanych”, „Love me like you do”, „Piosenkę księżycową”, „Brzydkich”, a na finał brawurowo wykonany„Lepszym model”.

Dziewczyny śpiewały w zespole, w chórkach i solo, by zabawić publiczność, ale także by pokazać swe postępy wokalne szkolone pod kierunkiem Darii Kaczór-Boś.

W koncercie wystąpiły: Vanessa Smoczyk, Ada Nowak, Andrea Berger, Kalina Andrzejewska, Gabriela Itkowiak, Marta Szajek, Lidka Brzezińska, Olga Lewicka, Magda Nyczka, Ada Rudawska, Julia Szybiak. Ponadto widowisko prowadziły Vanessa Smoczyk i Ada Nowak wprowadzając zabawne zapowiedzi kolejnych piosenek. Za światło i dźwięk odpowiadał Mariusz Odważny.

A już 19 lutego w Kościańskim Ośrodku Kultury zaprezentuje się najmłodsza grupa Voice Studio w koncercie piosenki dziecięcej, z kolei 25 lutego odbędzie się koncert piosenki polskiej.