Wakacje z Akademią Piłkarską Reissa

Blisko 20 dzieci wzięło udział w pierwszym turnusie półkolonii przygotowanych przez Akademię Piłkarską Reissa Kościan. Oprócz zajęć sportowych w programie znalazło się wiele atrakcji.

– Te atrakcje to wyjazd na seans filmowy do Poznania, warsztaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kościanie, wycieczka do Afrykarium wrocławskiego ZOO, wizyta integracyjna w sali zabaw Nufrik, a także konkursy i mecze towarzyskiewylicza trener Tomasz Woźniak z kościańskiej Akademii.

Czołowe grupy APR Kościan już rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu, w którym będą występować w Wielkopolskiej Grupie Mistrzowskiej Młodzików PZPN i Grupie Mistrzowskiej Trampkarzy OZPN. Ponadto młodzi piłkarze Akademii Reissa będą bronić mistrzowskiego tytułu w Lidze RAFiK pod patronatem PZPN i występować w Wielkopolsko-Lubuskiej Lidze Piłkarskiej.

Dodajmy, że cały czas trwa nabór do drużyn APR Kościan we wszystkich kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat). Sczegóły: tel. 606976471 lub e-mail t.wozniak@akademiareissa.pl.

Występy zespołów Akademii Piłkarskiej Reissa Kościan w rozgrywkach młodzieżowych są możliwe dzięki wsparciu Urzędu Miasta Kościan i MOSiR Kościan.

Fot. APR Kościan