Uwaga! Do wygrania książka na wakacje

Mamy dla Was prezent w postaci książki w kawiarnianym klimacie. "Życie pełne barw" Malwiny Ferenz to zbiór opowieści o wszystkich barwach życia zasłyszanych w Neon Café.

W tej klimatycznej wrocławskiej kawiarni codziennie czeka na Ciebie dokładnie to, na co masz ochotę, i ktoś, kto ma dla Ciebie czas. Każdy z nas skrywa opowieść, a atmosfera tego miejsca skłania do długich rozmów.

Jeżeli lubicie kawę, niespieszne opowieści i ludzkie historie, a także Wrocław, ta książka będzie dla Was idealna. Dodajmy, że Malwina Ferenz jest wrocławianką, a na swoim profilu facebookowym zdradza, że już w październiku ukaże się kontynuacja powieści. Pokazuje także zdjęcia z wybranych miejsc stolicy Dolnego Śląska, które znajdą się w książce.

A co zrobić, by otrzymać od nas jeden z dwóch egzemplarzy książki wydawnictwa Czwarta Strona? Napiszcie króciutko dlaczego lubicie jedną z następujących rzeczy: kawę, kawiarnię, książki lub Wrocław. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@koscianiak.pl. Na odpowiedzi czekamy tylko dziś (wtorek 23 lipca) do północy!