Utrudnienia w ruchu w związku z triathlonem [MAPA]

W najbliższą sobotę (12.09) osoby wybierające się samochodem do Nowego Dębca lub pobliskich miejscowości będą musiały liczyć się z niedogodnościami od rana do późnego popołudnia.

Na sobotę zapowiadana jest ładna pogoda, w związku z czym prawdopodobnie wiele osób będzie zainteresowanych skorzystaniem z plaży w Nowym Dębcu. Dojazd będzie możliwy, ale z utrudnieniami.

Od godziny 9.00 do 17.30 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu teren bezpośrednio przy plaży, a dotyczy on następujących ulic: Główna na odcinku od Wczasowej do Leśnej, Leśna, Irysowa, Mieczykowa, Deptak od Głównej do Mieczykowej. Ponadto wjazd na teren letniska oraz wyjazd w godzinach 9.00-11.30 oraz 13.00-17.00 możliwy będzie tylko w celu dojazdu lub wyjazdu z posesji i będzie on utrudniony. Możliwość wyjazdu będzie tylko od ul. Wczasowej za zgodą kierujących ruchem.

W godzinach 9.00-11.30 całkowicie wyłączone z ruchu będą drogi na trasie: Nowy Dębiec, Gryżyna, Osiek, natomiast w godzinach 13.00-17.00 będą wyłączone następujące drogi: Nowy Dębiec,  Gryżyna,  Osiek, Januszewo (próg zwalniający).

Dojazd do Nowego Dębca będzie możliwy przez cały dzień od strony Zglińca.