Ukradł rower po pijaku. Poszukiwany właściciel

Rower górski firmy Cube, koloru niebieskiego z elementami pomarańczowymi, mężczyzna ukradł z terenu dworca PKP w Kościanie. Policja poszukuje właściciela jednośladu.

Kościańscy dzielnicowi patrolując ulice miasta zauważyli mężczyznę, który pchając rower po chodniku zataczał się i wchodził na jezdnię. Z uwagi na zagrożenie, jakie stwarzał swym zachowaniem wylegitymizowali go. Delikwentem okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, który był pod znacznym wpływem alkoholu. Z uwagi na swój stan szybko przyznał się dzielnicowym, że to nie jego rower.

– Policjanci ustalili, że mężczyzna zabrał rower z dworca PKP w Kościanie. Próbował go również sprzedać w lombardzie, ale na szczęście mu się to nie udało. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kradzieży, do których się przyznał – informuje Paulina Piechowiak, oficer prasowy KPP w Kościanie.

Policja poszukuje właściciela skradzionego roweru. Jest to rower górski marki Cube, koloru niebieskiego z amortyzatorem koloru pomarańczowego. Właściciel roweru proszony jest o kontakt pod numerem tel. 47 77 26 211 lub 47 77 26 200. Właściciel powinien przedstawić dokumentację potwierdzającą fakt nabycia roweru lub podać jego cechy identyfikujące.