Tylko 10 dni do końca zbiórki na leczenie pani Joli z Kościana

Jolanta Wielgosz choruje na złośliwy nowotwór żołądka. W tej chwili potrzebuje blisko 100 tys. zł na leczenie pooperacyjne i rehabilitację. By wesprzeć zbiórkę grupa "Pomagacze" rozpoczęła licytacje różnych przedmiotów.

Pani Jola ma 50 lat, uwielbia chodzić po górach, czytać książki i tworzyć wymyślne torty, które wywołują radość u dzieci. Jak każdy, ma swoje marzenia.

Niestety, pół roku temu dowiedziała się, że choruje na nowotwór złośliwy żołądka, który jest w zaawansowanym stopniu. Podjęła walkę z chorobą i jest szansa na jej wygranie, ale potrzebna jest duża kwota na leczenie i rehabilitację.

Historię pani Joli można  przeczytać na stronie prowadzonej na jej rzecz zbiórki: https://zrzutka.pl/na-walke-z-nowotworem. Zachęcamy oczywiście także do wsparcia zrzutki.

Pomóc można także licytując przedmioty, które mają na celu wsparcie zbiórki lub też samemu wystawiając coś na licytacje, które prowadzone są przez facebookową grupę Licytacje dla potrzebującychPomagacze.

– Czasu do końca zbiórki jest mało, a cel jeszcze daleki, dlatego prosimy o wsparcie mówi Katarzyna Kaźmierczak z grupy Pomagacze.