Trzy dni świętowania Dnia Dziecka z KOK

Kościański Ośrodek Kultury przygotował moc niespodzianek dla najmłodszych z okazji ich święta. Wszystkie atrakcje będą dostępne online. Pierwsza już w sobotnie popołudnie 30 maja.

Śpiewamy z Elżbietą Dębską to projekt muzyczno-edukacyjny, podczas którego dzieci będą miały szansę nauczyć się nowych piosenek – „Wiosna w błękitnej sukience” i „Jesteś mamo skarbem mym”. Z kolei druga częś przeznaczona będzie dla młodzieży, a będzie można nauczyć się utworów Marka Grechuty – „Dni, których jeszcze nie znamy” oraz Lemon – „Jutro”. Wspólna lekcja śpiewania odbędzie się w godzinach 15:00-19:00 na kanale YouTube KOK-u.
https://www.kok.koscian.pl/Projekt_muzyczno-edukacyjny.html

A już w niedzielę tradycyjne, cotygodniowe spotkanie z bajką. Tym razem będzie to spektakl „O Wilku, który nie lubił chodzić”  w wykonaniu teatru Bajanki. Spektakl będzie dostępny w niedzielę, 31 maja w godzinach 15.00-19.00.
https://www.kok.koscian.pl/Niedzielne_popoludnia_z_bajka_38136.html

W Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca w poniedziałek, przez cały dzień będzie można obejrzeć pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Teatru Forma – Pokaz MAGIKA z Chase z Psiego Patrolu.
https://www.kok.koscian.pl/Magik.html

Również w niedzielę obejrzeć będzie można Mini Koncert na Dzień Dziecka – Centrum Uśmiechu.
https://www.kok.koscian.pl/Centrum_Usmiechu_-_Mini_Koncert.html

Będzie zatem muzycznie i teatralnie, a także magicznie i edukacyjnie. Ponad wszystko natomiast zapowiada się dobra zabawa.