Trwają prace wewnątrz przedszkola na Konstytucji [ZDJĘCIA]

Po montażu okien w budowanym przedszkolu wraz ze żłobkiem na os. Konstytucji 3 Maja w Kościanie, w tej chwili trwają roboty wewnątrz obiektu. Wykonuje je kościańskie Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOMONT.

W pomieszczeniach pojawiły się już tynki na ścianach. Zadanie, które wykonuje firma BUDOMONT obejmuje: okładziny stropów i ścian, tynkowanie i malowanie, posadzki, balustrady, montaż dźwigu osobowego, okien i drzwi wewnętrznych, wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji, kanalizacji zewnętrznej i wewnętrznej, instalacji wody, w tym PPOŻ, wewnętrznej instalacji wodociągowej, instalacji gazowej i grzewczej, montaż źródła ciepła, wyposażenie kotłowni, wykonanie instalacji elektrycznej silno i słaboprądowej, rozdzielnic, montaż opraw, wykonanie systemu sygnalizacji włamania i napadu, instalacji systemu sterowania roletami zewnętrznymi oraz wykonanie białego montażu.

Wartość zadania wynosi blisko 4,5 mln zł, a łączny czas nie jego realizację to 32 tygodnie. Wykonawca rozpoczął prace kilka tygodni temu. Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedzią samorządu miejskiego, obiekt ma być gotowy na 1 września 2022 roku.

Fot. UM Kościan