Trwa wiosenny weekend w Śmiglu [ZDJĘCIA]

Trzydniowy cykl imprez na placu targowym, ale również na rynku i w Centrum Kultury rozpoczął się w piątkowe popołudnie zlotem food trucków. Przed nami kolejne atrakcje.

Food truckowe jedzenie na placu targowym czeka na wszystkich w sobotę, 23 kwietnia od godziny 12.00 aż do 21.00. Wśród jedzeniowych propozycji są tosty, frytki, kurczaki i oczywiście burgery w różnej postaci. Również miłośnicy straganów z kolorowymi gadżetami znajdą coś dla siebie.

O 14.00 zacznie się Motopiknik, w którym czeka cała moc atrakcji, a o 19.00 zaplanowana jest część koncertowa. Przypominamy także o kiermaszu charytatywnym ciast na rynku, z którego dochód zostanie przeznaczony na budowę Warsztatów Terapii Zajęciowej w Śmiglu. Ponadto w Centrum Kultury oraz przed nim prowadzone są badania profilaktyczne w ramach Gminnego Dnia Profilaktyki Zdrowia. Na badania w Mammobusie, Osteobusie i Trychobusie nie obowiązywały wcześniejsze zapisy, a pacjenci są przyjmowani zgodnie z obowiązującą kolejką. Jest zatem szansa by jeszcze się przebadać. Te badania potrwają do godz. 16.00.

Z kolei w niedzielę także nie zabraknie food trucków, a rozrywkę zapewnią mażoretki.

Fot. Karol Schmidt