Trwa sprzedaż karnetów Lecha Poznań na Rundę Finałową

Przed nami pasjonująca walka o mistrzostwo Polski. Batalia o tytuł wraca na boiska T-Mobile Ekstraklasy tuż po Wielkanocy. Kibice mogą zarezerwować swoje miejsca na cztery decydujące mecze przy Bułgarskiej. Ceny karnetów na Rundę Finałową zaczynają się już od 110 zł.

Już w pierwszym meczu czeka nas hit kolejki. W piątek, 25 kwietnia o 20:30 Lech podejmie Wisłę Kraków
(bilety od 50 zł). Następnie w sobotę 10 maja zagra z Górnikiem Zabrze (bilety od 40 zł), a dokładnie dwa tygodnie później na Bułgarską przyjedzie Pogoń Szczecin (bilety od 40 zł). Na koniec, w środę 28 maja o 20:30 Kolejorz zmierzy się z Ruchem Chorzów (bilety od 40 zł).

Kibice, którzy posiadali karnety Sezon 2013/14 bądź Wiosna 14, mogą kupić abonament na Rundę Finałową z rabatem. Ceny w zależności od wybranej strefy INEA Stadionu to 195 (strefa A), 155 (strefa B) i 110 zł (strefa C). Ceny normalnych karnetów bez zniżek to 210 zł (strefa A), 170 zł (strefa B) i 125 zł (strefa C).

Standardowa zniżka dla studentów kibicujących Kolejorzowi to 15%. W studenckie czwartki (17 i 24 kwietnia), mogą jednak kupić oni karnet na Rundę Finałową za połowę ceny. Odpowiednie zniżki przysługują również kobietom, dzieciom, uczniom oraz seniorom. Ponadto karnet na Rundę Finałową uprawnia do zmiany miejsca na INEA Stadionie w dowolnym momencie, a także daje możliwość przekazania bezpłatnie wejściówki znajomemu na jeden mecz.

Kalkulator cen znajduje się na stronie internetowej klubu.