Tomasz Stockinger wystąpi na Dzień Kobiet w Kościanie

Popularny aktor wystąpi w recitalu "Już nie zapomnisz mnie", podczas którego publiczność usłyszy piosenki dwudziestolecia międzywojennego pochodzące z polskich filmów. Na wieczór zaprasza KOK w sobotę, 6 marca.

Tomasz Stockinger w programie pokazuje, co oznacza bycie przedwojennym amantem i czarowanie kobiet w stylu Humphreya Bogarta – koniecznie w kapeluszu.

Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. Wykonawca, Tomasz Stockinger  swoim recitalem oddaje hołd gwiazdom kina przedwojennego: Eugeniuszowi Bodo, Aleksandrowi Żabczyńskiemu, Antoniemu Fertnerowi.

Recital jest wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty, jak za dawnych, dobrych lat. – Atmosfera epoki powraca do nas łagodnym uśmiechem, niesłychanym charmem i przenosi do magicznego dwudziestolecia. Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanychrekomendują wydarzenie organizatorzy.

Serdecznie zapraszamy, gazeta „Kościaniak” objęła swym patronatem to wydarzenie. Więcej informacji o artyście i wydarzeniu można znaleźć na stronie: https://www.wygranaonline.com/koncert-tomasza-stockingera-pt-juz-nie-zapomnisz-mnie-w-koscianie/

6 marca, SOBOTA, godz. 18.00, sala widowiskowa KOK
Koncert dedykowany jest w szczególności Paniom. Bilety do nabycia w KOK codziennie od 8.00 do 15.30 i w sobotę przed spektaklem od godz. 16:00.

Cena: 28 zł – rząd I-III, 25 zł – rząd IV-XV
Rezerwacja miejsc, tel. 573 235 566

Tomasz Stockinger w spektaklu muzycznym