Tlenownia bierze udział w kolejnym konkursie. Można głosować

Centrum Aktywizacji Społecznej Tlenownia znalazło się wśród 187 projektów z całej Polski, zgłoszonych do konkursu Serwisu Samorządowego PAP „Inwestycja z perspektywą”. Najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich wybiorą internauci.

Głosowanie konkursowe już się rozpoczęło. Potrwa ono do piątku 10 lutego do godz. 16.00. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców. Laureatów konkursu zostaną ogłoszeni w poniedziałek, 27 lutego, podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP w Warszawie. Trzy inwestycje z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”.

Głosowanie jest bezpłatne, nie wymaga logowania, ani podawania żadnych danych. Wystarczy tylko wejść na stronę: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/czempin-centrum-aktywizacji i przepisać kod weryfikacyjny. Dopuszczalne jest wielokrotne głosowanie.

Serwis Samorządowy PAP realizuje konkurs w ramach projektu „Polityka Spójności w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską. Jego celem jest upowszechnianie informacji o realizowanych przez samorządy inwestycjach współfinansowanych z UE.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy udział zmodernizowanej Tlenowni w konkursie. W listopadzie gmina Czempiń wygrała w konkursie „Łączy nas WIELkopolskiE” w kategorii „Łączy nas architektura i kultura”, którego organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.