Sztab WOŚP w Śmiglu uruchomił licytacje

Śmigielski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uruchomił internetową licytację przedmiotów. Co chwilę dochodzą nowe gadżety, a licytować może każdy.

Aukcje dopiero ruszyły, a już pojawiło się kilka fantów, w tym orkiestrowe gadżety jak kalendarze, koszulki itp. Warto zatem śledzić facebookową grupę Licytacje sztabu WOŚP Śmigiel.

Administratorem grupy jest Centrum Kultury w Śmiglu. Jeżeli ktoś sam chciałby przekazać coś na licytację, powinien skontaktować się z CK w Śmiglu. Minimalna kwota podbijania ceny wynosi 10 zł. Osoba, która wygra licytację ma 72 godziny na dokonanie wpłaty poprzez eskarbonkę. Następnie wylicytowaną rzecz odbiera w Centrum Kultury. Produkt nie opłacony w ciągu 72 godzin od zakończenia licytacji zostaje ponownie przeznaczony na licytację.

W tym roku z uwagi na epidemię, zbiórka datków do puszek w ramach 29. Finału WOŚP ruszyła już w grudniu. Finał WOŚP odbędzie się z kolei 31 stycznia, ale na razie nie wiadomo jeszcze jaki będzie mieć przebieg i czy względy sanitarne pozwolą na organizację jakichkolwiek imprez na żywo. A pieniądze zbierane są na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.