Szkolenia z biznesu dla Ukraińców

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie organizuje szkolenia dla obywateli Ukrainy dotyczące zakładania działalności gospodarczej. Podczas spotkań dostępny będzie tłumacz.

OWP zaplanował dwa spotkania – 10 i 11 maja. Pierwsze, przeprowadzone 10 maja będzie dotyczyło działalności nierejestrowanej, czyli tego jak legalnie zarabiać w Polsce bez rejestracji firmy. Spotkanie poprowadzi trener biznesu Jakub Grzelka oraz tłumacz na język ukraiński Irena Olejnik. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się w godzinach 16.00-20.00 w siedzibie OWP przy ul. Dworcowej 1. Obowiązuje na nie wcześniejsza rejestracja do 6 maja. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres biuro@owp.koscian.net. Mail powinien zawierać imię i nazwisko oraz datę szkolenia.

Z kolei 11 maja przybysze z Ukrainy będą mogli na dedykowanym dla nich szkoleniu dowiedzieć się jak zarejestrować firmę w Polsce. To spotkanie zostanie przeprowadzone w godzinach 15.00-19.00. Należy na nie również wysłać wcześniejsze zgłoszenie na adres biuro@owp.koscian.net do 9 maja.