Szkoła Tańca Poezja zaprasza

W Poezji coś odpowiedniego dla siebie znajdą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli w każdym wieku. Szkoła oferuje nie tylko zajęcia taneczne w różnych stylach, ale również fitnessowe.

Szkoła Tańca Poezja zaprasza
W Poezji można nie tylko nauczyć się tańczyć, ale również nawiązać wspaniałe przyjaźnie.

Cechą charakterystyczną szkoły jest bogactwo i różnorodność oferty. Nauczymy się tu zarówno tańca towarzyskiego – w tym klasycznego i stylów latynoameryńskich, jak i współczesnego (modern jazz) oraz hip hopu. Nowością w tym sezonie są zajęcia z baletu dla dzieci, a także dla dorosłych.

Poezja zaprasza dzieci już od najmłodszych lat. Do maluchów w wieku 4-6 lat kierowane są zajęcia ABC tańca. Tutaj nauka odbywa się gównie poprzez zabawę, ale dzieci uczą się już poczucia rytmu i ruchowej gracji. Cala masa zajęć kierowana jest z kolei do młodzieży, ale dorośli również znajdą coś dla siebie. Już w październiku ruszy kurs tańca dla par, gdzie nauczyć będzie można się tańców standardowych, łacińskich, a także weselnych. Z kolei panie lubiące gorące rytmy wyszaleją się na zajęciach latino solo, podczas których poznają tajniki rytmów łacińskich, salsy, bachaty, samby itp. Godne uwagi są też zajęcia ABT Fitness.

Szkoła ma bardzo dobre warunki do ćwiczeń. Są to przestronne i klimatyzowane sale taneczne mieszczące się przy ul. Północnej i ul. Bernardyńskiej w Kościanie.

Poezja daje także świetną możliwość startów w turniejach tanecznych w całej Polsce. Uczniowie z powodzeniem od lat rywalizują w turniejach przywożąc z nich niejednokrotnie cenne puchary. Szkoła umożliwia również zaprezentowanie się przed publicznością uświetniając liczne imprezy, w tym te organizowane w Kościanie i w okolicach. Nie mówiąc już o turniejach tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego organizowanych co roku na hali sportowej przy Zespole szkół Ponadpodstawowych im. F. Ratajczaka w Kościanie. Turnieje te mają wypracowaną już renomę w całym kraju, a sędziują je najlepsi specjaliści od tańca.

Warto dodać, że taniec to przede wszystkim ruch, ale także świetny sposób na odreagowanie codziennych stresów, a także na budowanie kontaktów z rówieśnikami. Podczas wakacji Poezja oferuje młodzieży możliwość wyjazdów na obozy taneczne. W ich trakcie odbywają się treningi, ale jest również czas na plażowanie, basen i inne rozrywki.

Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, czy warto zapisać się na zajęcia i ewentualnie z jakich najlepiej skorzystać, najlepiej wybrać się na Drzwi Otwarte, które odbędą się w sobotę
4 września
. Będzie można podczas nich zobaczyć przykładowe zajęcia z bliska i zadać nurtujące pytania. Dla wygody zwiedzających w tym roku program zostanie podzielony na dwa bloki, aby każdy mógł skorzystać z wybranych zajęć. Blok I przewidziano od godz. 10.00 do 11.30 a w nim: 10.00 taniec współczesny, 10.15 hip hop, 10.30 ABC tańca dla dzieci, 11.00 latino solo, 11.30 show taneczne. Blok II rozpocznie się o godz. 12.00, a rozkład zajęć będzie w nim identyczny jak w pierwszym bloku.

SZKOŁA TAŃCA POEZJA
tel. 694 923 373, e-mail: biuro@szkolapoezja.pl
facebook.com/szkolatancakoscian