Summer Festival w nowej odsłonie

Kościan początek lata powita ponownie letnim festiwalem rozrywkowym. Impreza odbędzie się 22 czerwca przy basenie, ale tym razem nie będzie to już disco polo, ale pop w rożnych odsłonach.

Jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu w Kościanie będzie grupa Big Cyc.

Główny organizator imprezy, czyli Event Fabryka prowadzona przez lubińskie Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko, w trzeciej odsłonie festiwalu stawia na znanych, lubianych i sprawdzonych artystów.

Będzie ponownie dominowała muzyka radosna i taneczna, ale nie discopolowa. A do Kościana zawitają: Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, Marta Gałuszewska, Marcus P. oraz zespoły Big Cyc i znany kościaniakom z poprzednich edycji, a także z Dni Kościana litewski zespół Black Biceps. Imprezę poprowadzi ponownie Maciej Smoliński.

Nie zabraknie także atrakcji wokół sceny. Tradycyjnie już będzie można skorzystać ze strefy gastro i food. Ponownie jak w ubiegłym roku, na chętnych będą czekały również loty nad Kościanem helikopterem.

Bilety na Summer Festival 2019 w cenie 10 zł w sprzedaży internetowej dostępne są od dzisiaj:
BILETY24 
BILETYNA

 Z kolei w punktach sprzedaży stacjonarnej będą dostępne już od 18 marca:
– kasa kościańskiego basenu
– biuro Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie (budynek dworca PKP).

Od 1 czerwca cena biletów ma wzrosnąć do 50 zł. Dzieci do lat 12 wchodzą bezpłatnie.

Partnerami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Kościanie, Urząd Miasta Kościana, Basen MOSiR w Kościanie, Instal Filter S.A. z Kościana, Wytwórnia Pasz LIRA z Krzywinia oraz Zakład Elektroinstalacyjny PIECHEL z Krzywinia.

Ze szczegółami organizacji oraz regulaminem, można zapoznać się na stronie internetowej: www.eventfabryka.pl.