Stowarzyszenie Polska 2050 w Kościanie

Polska 2050 to nowy ruch obywatelski na czele którego stoi Szymon Hołownia – kandydat na prezydenta w ostatnich wyborach. W Kościanie również powstają struktury powiatowe tego ruchu.

Liderem powiatowym tworzących się struktur jest mieszkający w Kościanie Dawid Murek, student filologii germańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jesteśmy w trakcie tworzenia struktur i szukamy osób chętnych do przyłączenia się – mówi Dawid Murek. – Jeżeli jest ktoś zainteresowany zbudowaniem nowej i ponadpartyjnej  rzeczywistości oraz chciałby wyruszyć w trudną drogę prowadzącą do realnych zmian, zapraszam do kontaktu.

Jak możemy przeczytać na profilu FB Dawida Murka „Wybory prezydenckie jednoznacznie pokazały, że przepychanki polityczne, konflikty, narastająca agresja, dzielnie i segregacja Polaków nie prowadzą do konkretnych działań, ale do dalszej stagnacji. Zasługujemy na coś więcej, niż na zastanawianie się, kto bardziej pogrąży swojego politycznego rywala. Wspólnie możemy wykreować nową, solidarną, zieloną i dostępną dla wszystkich rzeczywistość”.

Więcej informacji oraz kontakt: https://www.facebook.com/david.murecki