Startuje kolejna edycja miejskiej halówki

Już w najbliższą sobotę, 9 października, w Kościanie startuje kolejna edycja Miejskiej Ligi Piłki Halowej. Dzięki wsparciu partnera strategicznego rozgrywki w tym roku przyjmą nazwę Euro Profil MLPH Kościan.

Ubiegły sezon dla rozgrywek piłki halowej nie był zbyt udany. Ligę rozpoczęto jesienią, jednak ostatni mecz odbył się w grudniu. Później obostrzenia związane z epidemią pokrzyżowały plany organizatorom i od stycznia nie można było kontynuować spotkań.

W tym roku powinno być już inaczej. Do rozgrywek zgłoszonych zostało 11 drużyn. Mecze rozgrywać będą się gościnnie na hali w Starych Oborzyskach, co ma związek z remontem na obiekcie przy Szkole Podstawowej nr 4. Planowane są 22 kolejki,  rozgrywki powinny zakończyć się w marcu.

Początek już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00, a mecze będzie można śledzić na żywo na stronie Euro Profil MLPH Kościan. Już podczas pierwszego meczu będziemy mogli zobaczyć w akcji tegorocznego beniaminka, drużynę KS Koproza, która zmierzy się z Picaso. Zdecydowanym hitem pierwszej kolejki jest spotkanie Lajszner Team z zespołem Arkido.

Plan godzinowy rozgrywek na 9.10:
17:00   KS Koproza – Picaso
17:35   FC Cieniasy – MRIP Futsal Kościan
18:10   Lajszner Team Arkido
18:45   FC Fusion – WAL Truck Sezonowcy
19:20   Pio-Kom – Rulette Team