Stanisław Soyka gwiazdą Koncertu Noworocznego

XXXV Kościański Koncert Noworoczny odbędzie się 16 stycznia. Tm razem dla kościaniaków wystąpi Stanisław Soyka ze swoim kwintetem. Dochód z biletów zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Kościański Koncert Noworoczny ma bogatą tradycję, a występowali podczas niego już różni artyści prezentujący rozmaite gatunki muzyczne – od klasyki do muzyki popularnej. Ostatni raz koncert odbył się  w 2020 roku, a publiczność oklaskiwała wówczas Andrzeja Sikorskiego wraz ze swoją córką (zobacz: Kościański Koncert Noworoczny 2020). Rok później koncert nie mógł się odbyć z powodu covidowych obostrzeń.

Tegoroczną gwiazdą jubileuszowego koncertu będzie Stanisław Soyka wraz ze swoim kwintetem. Soyka to wokalista obecny na scenie już ponad 40 lat. Za każdym razem jest inny, wciąż nowy, a jednocześnie rozpoznawalny od pierwszych nut.

Koncert w reżimie sanitarnym odbędzie się w niedzielę, 16 stycznia. Sprzedaż biletów ruszy z kolei w piątek, 7 stycznia w KOK-u (od godz. 8.00). Cena biletu wyniesie 15 zł, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.