Spotkanie z Mikołajem w Kościanie – zapowiedź

Na to wydarzenie 4 grudnia zaprasza Stowarzyszenie Rzeczodzielnia Kościan wraz z grupą motocyklową Wind Wolves Śmigiel oraz Team Fundacją.

Impreza odbędzie się na parkingu przy Bricomarche. Przez cztery godziny, czyli od 12.00 do 16.00 na przybyłych czekać będzie moc atrakcji, a w tym mini jarmark świąteczny, słodycze i atrakcje dla dzieci, kolędowanie. Szykuje się bogaty poczęstunek kulinarny w postaci ciasta, pierników, kawy i herbaty oraz grzanego wina. Będą też konkrety jak grochówka i pieczarkowa oraz bigos.

Nie zabraknie również występów artystycznych, w tym Szkoły Tańca Poezja i Szkoły Emisji Głosu Pogłos. Będą też strażacy z quadem i pokazem pierwszej pomocy, policja z sierżantem Pyrkiem. Z kolei motocykliści z Wind Wolves to właśnie tutaj zakończą swój tegoroczny rajd mikołajkowy. Nie może oczywiście zabraknąć Świętego Mikołaja, który będzie rozdawał prezenty. A wszystko to w atmosferze świątecznej z muzyką DJ Łukasza.

Program będzie więc bardzo intensywny. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na działalność stowarzyszenia Rzeczodzielnia Kościan, które pomaga potrzebującym.