Spotkanie autorskie z Martą Grygiel – zapowiedź

Na spotkanie z autorką powieści "Historia pewnego zakończenia" zaprasza Kawiarnia CieKawa w Kościanie. Będzie to w końcu okazja do bezpośredniego spotkania z pisarką od czasu wydania ponad rok temu jej debiutanckiej powieści.

„Historia pewnego zakończenia” adresowana jest do kobiet w każdym wieku. To powieść obyczajowa, choć z drugim dnem, bo sporo miejsca poświęcone jest w niej jodze. Marta Grygiel, która mieszka w Kościanie, od lat praktykuje bowiem jogę. Wywiad z autorką publikowaliśmy przed rokiem: Historia pewnego zakończenia.

To pandemia spowodowała, że na bezpośrednie spotkania z czytelnikami trzeba było czekać tak długo. Tymczasem w planach jest już kolejna książka…

Spotkanie w Kawiarni CieKawa mieszczącej się przy ul. Wrocławskiej 2 odbędzie się w poniedziałek, 30 sierpnia. Początek o godz. 16.30. Obowiązują zapisy, a koszt uczestnictwa wynosi 15 zł. W tej cenie jest kawa i ciasto. Zapisy prowadzone są bezpośrednio w kawiarni lub poprzez www.facebook.com/kawiarniaciekawa/.

Spotkanie wcześniej było planowane również w bibliotece, ale w ostatniej chwili zostało ono przełożone na jesienny termin.