Spektakl „No cóż, taki naród”

Formacja Aktualnie Absolutnie Absurdalni zaprasza na spektakl teatralny do Kościańskiego Ośrodka Kultury. Odbędzie się on we wtorek o godz. 18.00.

Premiera widowiska łączącego w sobie teatr z muzyką i śpiewem oraz etiudami filmowymi miała miejsce 1 marca br.

W przedstawieniu wg scenariusza Janusza Dodota i przez niego wyreżyserowanym występują aktorzy: Mirosława Wojciechowska, Maciej Dodot, Mateusz Jurga, Przemysław Szwarc, Arkadiusz Wesołek, Tomasz Żurek. Ponadto za oprawę muzyczną odpowiada Marcin Ruszkiewicz, a śpiewa Daria Kaczór. Za efekty techniczne odpowiadają Mariusz i Michał Odważni.

W zamierzeniu spektakl, chodź zabawny i kabaretowy, nie ma być miły, łatwy i przyjemny, ale zmuszać do myślenia. Spektakl jest biletowany, wstęp 15 zł.

W naszym mieście powstała nowa farmacja, przepraszam, fermentacja, przepraszam, for…for…formacja. Powstała nowa formacja pod tytułem, to znaczy, pod nazwą… Absurdalnie Absolutnie…znaczy Absurdalnie Absolutnie Aktualnie…nie, nie…Absolutnie Aktualnie Absolutnie…nie…Aktualnie Absurdalnie Absolutni Absurdalni…Aktualni…
Aktualnie Absolutnie Absurdalnie
Formację tę powołał do życia Janusz znaczy Adam Godot, znaczy, ten… nie Godot…Beckett, nie… Znaczy… Dodot! Tak! Tak ten facet się nazywa.
Formacja powstała w listopadzie 2014r., co jakiś czas, miała umieszczać w internecie zrealizowane przez siebie filmiki. Zabawne, smutne, dramatyczne i in. Ale wszystkie … absurdalne.
Splot okoliczności i inne… takie tam sprawiły, że udało się zamieścić tylko, a potem… to już nic! Ale jak się okazało, to nie do końca ,,nic”, bo … kraj nasz w okresie ,,nic” zaczął, w niezwykłym tempie, wypełniać się absurdem.
Absurd staje się wszechobecny, wszechogarniający. Aktualnie jest go Absolutnie …dużo. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć formułę formacji o teatr, piosenkę… i inne takie tam.