Sosnowski wystąpi w Kościanie

Już w najbliższą sobotę odbędzie się koncert młodego, niezwykle interesującego artysty. Sosnowski to wykonawca ceniony przez wielu dziennikarzy muzycznych. Nie jest może jeszcze dobrze znany szerokiej publiczności, ale na pewno warty uwagi.

Fot. Facebook The Sosnowski

Artysta promuje swoją najnowszą płytę ,,Tylko się nie denerwuj” cyklem koncertów ,,Trasa bez nerwów”, a jeden z nich odbędzie się właśnie w Kościanie.

Bartek Sosnowski to kompozytor, doświadczony gitarzysta i wokalista znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego głosu porównywanego do Toma Waitsa czy Joe Cockera. Jego muzyka oparta jest na bluesowym klimacie. Artysta jest zdobywcą ważnych polskich nagród muzycznych: wyróżnienia na Mateuszach Trójki, ”Szczoty” na Offensywie De Luxe, a także Grand Prix na Suwałki Blues Festival. Występował m.in. na Męskim Graniu, Enea Spring Break, festiwalu ZEW się budzi czy Blues Maratonie.

Warto nadmienić, że ostatni singiel na płycie „Tylko się nie denerwuj”, a zatytułowany  „Hej!” Sosnowski śpiewa w duecie z Małgorzatą Ostrowską. To charyzmatyczny utwór, w którym spotkały się dwa bardzo charakterystyczne głosy.

Koncert odbędzie się w KOK-u w sobotę, 5 czerwca o godzinie 18.00. Bilety do nabycia w KOK w cenie 20 zł. Możliwa jest rezerwacja pod numerem telefonu: 65 512 05 75.