Śmiertelny wypadek. Zginął 23-letni kierowca [ZDJĘCIA]

W piątek, 13 sierpnia około godziny 6.00 miał miejsce śmiertelny wypadek w Przysiece Polskiej. Zginął 23-letni kierowca volkswagena. Mężczyzna podróżował sam.

Do wypadku doszło na drodze pomiędzy Przysieką Polską a Czaczem. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 6.09. Na prostym odcinku drogi, tuż przed miejscowością Przysieka Polska kierujący volkswagenem passatem 23-letni mieszkaniec powiatu grodziskiego, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W rezultacie zjechał na przeciwległy pas ruchu, zahaczył o jedno drzewo i uderzył z dużą siłą w kolejneinformuje Paulina Piechowiak z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie.

Mężczyzna został uwięziony w aucie, a na zewnątrz wyciągnęli go strażacy. Następnie Zespół Ratownictwa Medycznego przystąpił do reanimacji nieprzytomnego kierowcy. Trwała ona godzinę, ale niestety życia 23-latka nie udało się uratować.

Okoliczności zdarzenia bada kościańska policja pod nadzorem prokuratury. Na obecną chwilę żadne ślady nie wskazują na to, by do wypadku przyczynił się jakiś inny pojazd.

Fot. Piotr Pewiński (ekoscian.eu)