Serial Arkadego Fiedlera o Azji

Kto z Was pamięta wizyty Arkadego Pawła Fiedlera w Kościanie i opowieści o jego podróżach wraz z "Zieloną Bestią" po Afryce i Azji? Teraz można oglądać premierowe odcinki serialu „Maluchem przez Azję” na kanale Youtube Arkady Fiedler – PoDrodze.

Wnuk słynnego podróżnika Arkadego Fiedlera gościł w Kościańskim Ośrodku Kultury dotychczas dwukrotnie (w 2015 i 2017 r.), a redakcja gazety „Kościaniak” miała przyjemność być współorganizatorem tych spotkań.

Podczas pierwszej wizyty podróżnika usłyszeliśmy opowieść o wyprawie małym fiatem do Afryki, a za drugim razem o wojażach tym samym samochodem po Azji. Obie wyprawy odbyły się w ramach projektu podróżniczo-filmowego „PoDrodze”, a zatem ich celem – poza pokonaniem całej trasy – było jak najpełniejsze sfilmowanie wypraw.

Teraz możemy podziwiać efekty w 14-odcinkowym serialu „Maluchem przez Azję”. Jak dotąd Arkady Fiedler udostępnił 6 odcinków, premiera 7 odcinka odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 marca około godz. 11.00.

Warto dodać, że materiał filmowy zdobył pierwsze miejsce w konkursie DT Awards organizowanym przez serwis Drive Tribe. A poniżej zwiastun serialu.