Ruszyły zapisy na mistrzostwa w narciarstwie zjazdowym w Zieleńcu

Od dziś można się zapisywać na XVIII Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie, które odbędą się w sobotę, 29 lutego.

W zawodach mogą uczestniczyć osoby zamieszkałe na stałe lub czasowo na terenie powiatu kościańskiego. Zgłoszenia do startu przyjmowane będą do 21 lutego w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Kościanie, ul. Gostyńska 38, I piętro, pokój 102, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. Uwaga! W dniu zawodów zgłoszenia nie będą przyjmowane.

 Zawodnik, który ukończy zjazd otrzyma na mecie medal okolicznościowy (organizatorzy gwarantują medal dla pierwszych 350 osób, które ukończą slalom). Zwycięzcy wszystkich kategorii otrzymają nagrody w formie dyplomu (miejsca 1-6) i statuetek za pierwsze 3 miejsca,a najlepszy zawodnik i zawodniczka  w kategorii open otrzyma puchar.

 Uiszczenie opłaty startowej będzie uprawniało startujących do bezpłatnego korzystania ze wszystkich wyciągów stacji narciarskich Winterpol i Gryglówka w dniu zawodów w godzinach od 9.00 do 16.00.

 Głównym organizatorem zawodów jest powiat kościański przy wsparciu gmin Czempiń, Krzywiń, Śmigiel, Kościan oraz miasta Kościan, a także Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Kościanie.

Regulamin oraz kartę zgłoszenia można pobrać ze strony powiatu kościańskiego.