Ruszyły zapisy na biegowe Grand Prix Gminy Kościan 2022

Można się już zapisywać na trzy biegi gminne, które odbędą się w tym roku kolejno w Racocie, w Widziszewie i w Turwi. Za nami już pierwszy bieg w ramach cyklu w Nowym Dębcu, który przeprowadzono na początku roku.

Grand Prix Gminy Kościan w biegach na 5 i 10 km przybiera nowe oblicze. Na początku lutego informowaliśmy, że cykl poszerzy się o nocny bieg w Racocie (zobacz: Nowy bieg w ramach Grand Prix Gminy Kościan). Dzięki temu firmowany przez gminę Kościan cykl będzie miał cztery biegi, a każdy o innej porze roku.

Bieg Niedźwiedzia, który odbył się 9 stycznia, rozpoczął tegoroczny cykl. Można się już zapisywać na kolejne, następujące biegi: Bieg o Podkowę Racotu (14 maja), Bieg Creaton Widziszewo (31 lipca), Bieg Chłapowskiego (1 października). Zapisy prowadzone są pojedynczo lub można od razu wykupić jeden karnet na wszystkie trzy biegi łącznie w cenie 115 zł. Pojedyncze opłaty wynoszą z kolei 45 zł w przypadku zapisów do miesiąca przed rozpoczęciem imprezy, 55 zł – do kilku dni przed zawodami, 60 zł – dla zgłoszeń w dniu zawodów.

Zapisy prowadzone są poprzez stronę maratończyk pomiar czasu:
Nocny Bieg o Podkowę Racotu
Bieg CREATON Widziszewo
Bieg TOP FARMS im. D. Chłapowskiego Turew