Strona główna ROZMOWY

ROZMOWY

Michał Szkudlarek: Do sportu trzeba mieć serce

Michał Szkudlarek: Do sportu trzeba mieć serce

88-letni Michał Szkudlarek z Przysieki Polskiej to nestor biegów Ziemi Kościańskiej. Biegać zaczął dopiero po sześćdziesiątce. W rozmowie z nami opowiada o swojej przygodzie ze sportem, miłości do biegania i trudnych czasach wojny.
Jacek Nowak

Jacek Nowak: Szukamy różnych źródeł finansowania

Na temat minionego roku w gminie Krzywiń, a także o planach inwestycyjnych na najbliższy czas oraz o specyfice gminy rozmawiamy z Jackiem Nowakiem, burmistrzem Krzywinia.
Małgorzata Adamczak, burmistrz Śmigla

Małgorzata Adamczak: Chcemy zachować równowagę

O specyfice minionego roku w gminie Śmigiel, przeprowadzonych inwestycjach, a także o planach na ten rok oraz wizerunku gminy rozmawiamy z burmistrz Śmigla, Małgorzatą Adamczak.
Konrad Malicki, gmina Czempiń

Konrad Malicki: Potrafimy dobrze zarządzać finansami

O pandemii koronawirusa, szczepieniach oraz inwestycjach i finansach gminy rozmawiamy z Konradem Malickim, burmistrzem Czempinia.
Dariusz Łukaszewski

Dariusz Łukaszewski: Chcemy przyciągnąć publiczność

- Swoją ścieżkę zawodową zaczynał Pan jako dziennikarz. Poza „Wprostem” przewinęło się także kilka innych tytułów prasowych. Pracował Pan też w biznesie,...
Piotr Ruszkiewicz

Piotr Ruszkiewicz: Nie rezygnujemy z inwestycji

O stratach finansowych w budżecie miasta, o trwających i planowanych inwestycjach oraz o tegorocznych decyzjach rozmawiamy z burmistrzem Kościana Piotrem Ruszkiewiczem.

OSTATNIO DODANE

REKLAMA
Opieka Kreatywna

REKLAMA

REDAKCJA POLECA

Marian Dziędziel

Marian Dziędziel. Krakus ze Śląska

W Kościanie 26 października gościł wybitny aktor Marian Dziędziel. Nasza rozmowa z artystą odbyła się przed spotkaniem z publicznością, podczas projekcji filmu "Moje córki krowy".
Bogdan Ludowicz: Trzeba mieć pomysł na zdjęcie

Bogdan Ludowicz: Trzeba mieć pomysł na zdjęcie

O początkach swojej fotoreporterskiej przygody, najciekawszych zdjęciach, a także tajnikach zawodu rozmawiamy z Bogdanem Ludowiczem, autorem tysięcy zdjęć z ziemi kościańskiej, fotoreporterem „Panoramy Leszczyńskiej”.

Arkady Paweł Fiedler: Chcę się dzielić przeżyciami

O pasji podróżowania, ale także o trudach związanych z organizacją samochodowych wypraw rozmawiamy z Arkadym Pawłem Fiedlerem, wnukiem wybitnego podróżnika.
X