Rozbudowuje się park handlowy Quick w Kościanie

Od kilku tygodni trwa budowa nowej konstrukcji przy ul. Poznańskiej w Kościanie. To trzecia hala, która będzie wchodzić w skład kompleksu handlowego Quick.

Obecnie na kompleks handlowy o nazwie Quick Kościan składają się dwie hale, w których znajduje się łącznie 7 wielkopowierzchniowych lokali, a znajdują się w nich sklepy znanych, dużych sieci. Ich oficjalne otwarcie miało miejsce 6 grudnia 2018 roku.

Teraz przyszedł czas na drugi etap budowy parku handlowego, którego otwarcie ma nastąpić równo 3 lata po pierwszym uruchomieniu kompleksu. – Otwarcie planujemy pomiędzy 30 listopada a początkiem grudnia informuje Tomasz Kroma, przedstawiciel właściciela obiektu. – W trzeciej hali znajdą się cztery kolejne lokale, a będą w nich, podobnie jak w istniejącej części, duże marki sieciowe.

Jakie dokładnie będą to marki okaże się wkrótce, na tym etapie wiadomo, że ma to być m.in. branża odzieżowa i spożywcza. Na tym nie koniec, ponieważ w zamierzeniach właściciela jest jeszcze trzeci etap rozbudowy parku handlowego na najbliższe lata. – W tej chwili jest to w fazie planów, więc za wcześnie, by mówić o szczegółach. Na razie skupiamy się na budowanym obiekcie – mówi Tomasz Kroma.