REKLAMA

Cennik reklam w bezpłatnej gazecie Kościaniak
Cennik reklam na portalu Koscianiak.pl

KONTAKT W SPRAWIE REKLAMY:
Milena Waldowska
722 113 172
reklama@koscianiak.pl

Najbliższe wydanie bezpłatnej gazety Kościaniak ukaże się 28 stycznia.

Punkty dystrybucji bezpłatnej gazety Kościaniak

Postaw na skuteczną reklamę w Kościanie

Twoi klienci czytają Kościaniaka i odwiedzają nasz portal. Wykorzystaj potencjał bezpłatnej gazety i zareklamuj się w ich ulubionym tytule prasowym.

Kościaniak to największa gazeta bezpłatna w Kościanie i powiecie kościańskim, która raz w miesiącu w nakładzie 10000 egzemplarzy trafia w całości w ręce czytelników.

Wyróżnia nas brak zwrotów i kolportaż do skrzynek pocztowych.

Gazeta jest też dostępna w sklepach spożywczych, urzędach i punktach handlowych na terenie Kościana i całego powiatu (m.in. w Śmiglu, Czempiniu i Krzywiniu). Sprawna i zróżnicowana forma dystrybucji zapewnia dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Kliknij i zobacz cennik reklam w gazecie

Kościaniak to poważny i rozpoznawalny tytuł prasowy, po który chętnie sięgają mieszkańcy Kościana i całego powiatu.

Przykładamy dużą wagę do treści zamieszczanych artykułów. Przez 10 lat wydawania gazety nasze pismo zyskało liczne grono oddanych Czytelników, którzy ufają, że podawane przez nas informacje są wiarygodne i rzetelne. W ten sam sposób podchodzą do publikowanych w gazecie reklam.

Reklama na portalu Koscianiak.pl

Kościaniak to także internetowy serwis informacyjny wzbogacony o wartościowe artykuły ukazujące się na łamach gazety.

Kliknij i zobacz cennik reklam na portalu Koscianiak.pl

Każdego dnia poszczególne strony naszego portalu odwiedza kilka tysięcy internautów zainteresowanych wiadomościami i fotorelacjami z wydarzeń w Kościanie, powiecie i okolicznych gminach.

Zamieszczając baner reklamowy na portalu Kościaniak zapoznasz ich z ofertą swojej firmy przy codziennej lekturze aktualności z Kościana i okolic.

Odwołania do konkretnych artykułów i reportaży zdjęciowych publikowane są w social media. Fanpage Kościaniaka na Facebooku polubiło już blisko 7 tys. osób.

Kliknij i odwiedź nasz fanpage na Facebooku

Reklama mobilna – dotrzyj do klientów poprzez smartfona!

Na portalu Koscianiak.pl emitujemy zarówno statyczne jak i ruchome banery reklamowe. W zależności od rozdzielczości urządzenia, na którym są oglądane, są one automatycznie dostosowywane do wielkości ekranu.

X