Qlturka w Tlenowni. Zagra zespół Sunday Morning

Koncert w klimatycznym otoczeniu Tlenowni w Czempiniu odbędzie się w sobotę wieczorem. Będzie to zarazem ostatni koncert z serii wakacyjnego cyklu.

„Qlturka w Tlenowni” to wakacyjna propozycja Centrum Kultury w Czempiniu na kameralne koncerty w nastrojowym otoczeniu. W ramach cyklu odbyły się dwa koncerty w lipcu, na których zagrali Wonky Town i Gustave.

W sobotę, 20 sierpnia wystąpi natomiast Sunday Morning. To formacja stworzona przez leszczyńskich muzyków, którzy od wielu lat znani są w środowisku lokalnym i mogą się pochwalić sporym doświadczeniem scenicznym. Założeniem jest chęć sprawiania przyjemności słuchaczom na żywiołowych, pełnych emocji koncertach, poprzez oryginalne utwory z pogranicza wielu gatunków. A wokalistką zespołu jest kościanianka – Daria Kaczór-Boś.

Warto nadmienić, że zespół przeżywa ostatnio dobrą passę zostając doceniony również poza lokalną macierzą. Jego utwory są prezentowane w ogólnopolskich stacjach radiowych, a niedawno grupa zagrała koncert w legendarnym Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.

Początek koncertu o godz. 20.00. Wstęp wolny.