Propozycje na ferie w KOK

Kościański Ośrodek Kultury przygotował szereg propozycji dla dzieci na dwa tygodnie zimowych wakacji. Oferta jest urozmaicona, każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie.

Podobnie jak Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała plan na ferie (zobacz: Ferie w kościańskiej bibliotece), uczynił to również KOK. Bogato przedstawiają się w nim propozycje filmowe, których znalazło się aż pięć. Filmy dla najmłodszych będą wyświetlane w ramach „Dziecięcych poranków filmowych” oraz Kina Objazdowego „BNP PARIBAS IDĘ DO KINA”.

Nie zabraknie także licznych warsztatów. Wśród nich będą warsztaty plastyczne, w ich ramach m.in. zajęcia z ceramiki, tworzenie masek karnawałowych, kartek na Dzień Babci i Dziadka, gobelinów, filcowania. Ciekawie przedstawia się także propozycja tworzenia eko-instrumentów dla małych dzieci w wieku 3-6 lat. Dla maluchów przeprowadzone zostaną również inne zajęcia w postaci gier i zabaw.

Z kolei nieco starsze dzieci w przedziale wiekowym 6-10 lat KOK zaprasza na zajęcia z pantonimy, a w wieku 7-12 lat na naukę kręcenia filmów animowanych. Jeszcze starsi będą mieć okazję pogrania m.in. w gry planszowe. Są także zajęcia dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku. Warto więc sprawdzić ofertę (szczegóły na plakacie) i zapisać dziecko na odpowiadające mu wiekiem i formą zajęcia. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 65 512 05 75. Wszystkie są bezpłatne, poza biletami do Kina Objazdowego.